Дизайн кухні

Червоно-чорна кухня: вибираємо шпалери, фартух, штори(47 реальних фото)

За авторством admin

дизайн червоно чорної кухні, червоно-чорна кухня, червоно-чорна кухня фото

Дизайн червоно-чорної кухні(реальні фото)

Навряд чи інтер’єр кухні в червоно-чорних тонах можна назвати буденним. Таку гамму для оформлення можуть вибрати тільки волелюбні, упевнені в собі і неординарні особи, які йдуть в ногу з часом.

Дизайн червоно-чорної кухні

Оформлення кухні в червоно-чорній гаммі розпочинається з вибору домінуючого тону. У переважній більшості випадків така роль відводиться червоному кольору.

Драматичність і ефектність червоного тону підкреслюється доповнюючим його чорним кольором, що надає інтер’єру ще більше вишуканості і оригінальності.

При оформленні кухні в червоно-чорних тонах зовсім необов’язково використати тільки ці два кольори, оскільки це виглядатиме досить таки агресивно. Роль третього кольору в такому інтер’єрі – відвернути увагу від насичених і глибоких тонів і урівноважити колірну гамму інтер’єру.

Ідеальним доповненням до поєднання червоної і чорної гамми стануть світлі тони, що візуально розширюють простір і знімають напругу, викликану червоно-чорним кольором. Досить їх застосувати при оформленні підлог, стель і стін приміщення, і драматизм кухні буде розбавлений.

Тепло і затишок такому приміщенню нададуть теплі відтінки білого кольору : перлинний, вершковий, бежевий кольори, колір чайної троянди і слонової кістки.

Також прекрасно доповнить чорно-червоний інтер’єр глибокий сірий колір, який підкреслить його стиль і неповторність. А ось чисто білий колір стелі, стін або підлоги надасть приміщенню зайву суворість і офіційність, тому його використати небажано.

Рада! Для пом’якшення чорно-червоної гамми при обробці такого приміщення використайте матові скляні, дзеркальні поверхні, а також мармурову фактуру.

Існує багато варіантів колірних поєднань червоно-чорних кухонних гарнітурів : можна скористатися поєднанням чорного низу і червоного верху, і навпаки, або ж шаховою комбінацією, а можна зробити чорною тільки стільницю або декілька деталей в інтер’єрі, що надасть деяку стриманість приміщенню.
Найідеальнішим варіантом вважається комбінація чорного низу і червоного верху.

Кухня в таких тонах не потребує химерності, додаткового декору і зайвих деталей. Все повинно бути лаконічне і просто: чіткість і суворість ліній фасадів, фурнітура з хромованої сталі, мінімум декоративної обробки.

У дизайні чорно-червоної кухні можна комбінувати різні фактури. Приміром, якщо ви виберете глянсові фасади червоного кольору, вони красиво відбиватимуть чорні елементи інтер’єру, і навпаки, відображення в чорному глянсовому фасаді червоних деталей іншої фактури додасть ще більше оригінальності і драматичності інтер’єру.

Велику роль в такому інтер’єрі грає і освітлення: чим краще буде освітлено приміщення, тим стриманіше і затишніше виглядатиме приміщення.

Кухонні аксесуари слід підбирати в дизайні і кольорі, які доповнюватимуть інші елементи інтер’єру і гармоніюватимуть з ними. Краще всього виглядатиме кухонне начиння, що має строгий дизайн і колір, максимально наближений до основних тонів в приміщенні.

Шпалери в чорно-червону кухню

У обробці стін слід використати світлі нейтральні тони, які урівноважать агресію червоного і чорного кольору. Для такої кухні ідеально підійдуть ті, що мають гладку текстуру однотонні шпалери в сірій або бежевій гаммі, які підкреслять достоїнства основного фону і його домінантне місце в інтер’єрі.

Щоб кухня виглядала затишнішою, контрастність кольорів в ній необхідно звести до мінімуму, використовуючи при оформленні стін приміщення приглушений відтінок червоного кольору і спокійні тони білого: колір топленого молока, перлинний, кремовий, карамелевий.

Таке поєднання ідеально впишеться як в лаконічний інтер’єр в стилях мінімалізм і хай-тэк, так і в стилі, відмінними рисами яких є розкутість і свобода(приміром, авангард і ретро).

Слід уникати обробки стін шпалерами з великим малюнком або орнаментами : в цьому випадку не уникнути недоладності і надмірної перевантаженості оформлення.

Для розділення приміщення на зони, що найактуальніше для кухонь-студій, можна скористатися комбінацією шпалер різних кольорів.

Також в такій кухні оригінально виглядає оформлення стін, в якому поєднується обробка шпалерами і фактурною декоративною штукатуркою.

Рада! Пам’ятайте, що чим менше приміщення кухні, тим більше світлих тонів має бути присутніми в інтер’єрі. Оскільки червоний і чорний кольори візуально зменшують простір, при обробці стін намагайтеся максимально використати спокійну світлу гамму.

Фартух

Підбираючи фартух для червоно-чорної кухні, врахуйте, що він повинен максимально гармонійно вписатися в її інтер’єр. Його тон може як співпадати з кольором стільниці(в цьому випадку звернете увагу на відтінки бежевого і сірого кольорів), так і складати йому контраст.

Найбільш вдалими поєднаннями фартуха і стільниці є:

  • Білий фартух і стільниця червоного кольору і навпаки(червоний фартух і біла стільниця).
  • Фартух білого кольору і стільниця з каменю(натурального або штучного).
  • Фартух і стільниця в однаковому світлому тоні(світло-сірому, бежевому).
  • Фартух з укладеної в шаховому порядку плитки чорного і червоного кольорів і стільниця світлого тону.
  • Білий фартух з орнаментом червоного кольору і стільниця білого кольору.

Що стосується матеріалів, для такої кухні прекрасно підійде фартух з глянсової плитки або однотонний скляний фартух(скинали).

Для екстраординарних осіб, що цінують оригінальність і індивідуальність в інтер’єрі, підійде скляний фартух з фотодруком, за допомогою якого можна утілити усі свої бажання, оживити інтер’єр приміщення, надати йому оригінальність, а при правильно підібраному малюнку – і візуально збільшити простір.

Малюнок або орнамент на такому фартусі повинні не вибиватися з інтер’єру і підтримувати загальну колірну гамму. Стільницю при цьому краще вибрати у світлих тонах.

Дуже оригінально в приміщеннях з сучасними стилями інтер’єру виглядає фартух з чорно-білими тваринами принтами(забарвленням, що імітує забарвлення шкури зебри або леопарда).

При виборі фартуха з фотодруком слід уникати великих малюнків, які внесуть в інтер’єр приміщення недоладність і ще більшу агресивність.

Штори

Дуже важливим елементом інтер’єру для такої кухні є текстильне приладдя, серед якого одну з головних ролей відведено шторам.

Колірна гамма штор для приміщення в червоно-чорних тонах підбирається виходячи з того, наскільки насичені ці тони в інтер’єрі.

Занадто яскраві і агресивні кольори мають бути трішки згладжені шторами в спокійній світлій гаммі. А якщо тони чорно-червоної кухні не занадто агресивні і насичені, можна вибрати штори червоного кольору.

Краще всього на такій кухні виглядатимуть однотонні світлі штори, колір яких гармонійно поєднуватиметься з іншими елементами інтер’єру і обробкою стін, підлоги і стелі.

Це можуть бути портьєри молочного, бежевого, перлинного, світло-сірого кольорів, які можна доповнити світлим тюлем в тон штор.

Текстиль в нейтральній гаммі зробить приміщення в червоно-чорних тонах затишнішим і вишуканішим. Завдяки ньому простір кухні візуально збільшиться і кімната не виглядатиме огрядною і тісною.

Щоб надати інтер’єру приміщення закінченому вигляду і правильно розставити в нім акценти, в тон до штор підберіть і інший текстиль.

Приміром, м’які сидіння для кухонних стільців, а також кухонні рушники у світлих тонах зроблять інтер’єр такої кухні легким і гармонійним.

Про автора

admin

Залиши коментарій