Дизайн кухні

Біла кухня: дизайн, стилі, фото

За авторством admin

біла кухня, біла кухня фото, дизайн білої кухні

Дизайн кухні білого кольору(реальні фото)

Часи, коли кухню обклеювали шпалерами із зображеннями тістечок або забавних тарілочок, давно пройшли. Зараз кухні перетворюють так, що йти звідти не хочеться, і готувати навіть приємно.

Сьогодні однією з найпопулярніших є так звана біла кухня. До такого варіанту найчастіше прибігають в тих випадках, коли потрібно візуальне розширення приміщення. А в цьому плані білий колір є просто незамінним помічником.

Кухня у білому дизайні

Для кожної людини білий колір символізує чистоту і легкість, тому кухня, виконана у білому кольорі обіцяє бути справжнім місцем натхнення.

Білий колір є найнейтральнішим і простішим, проте жоден інший колір не може настільки розширювати приміщення у візуальному плані, відбивати світло і надавати легкий настрій хазяйкам.

Біле оформлення кухні можна назвати досить сміливим рішенням, не лише тому, що треба буде стежити за чистотою, але і з тієї причини, що усі гості просто обзавидуются, і почнуть розпитування об того, де ви побачили таку ідею і так далі. Тому до захоплених вигуків відвідувачів вашої кухні треба буде ще звикнути.


Якщо ви вже віддали перевагу білому оформленню вашої кухні, то можете не сумніватися в тому, що вона підніматиме настрій і надихатиме вас на приготування вишуканих блюд щодня.

Біла кухня в стилі модерн або класика?

Кухня у білому кольорі може бути в декількох стилях, тому дизайн просто не може бути нудним і безликим. Останнім часом багато хто все частіше віддає перевагу актуальному стилю модерн.

Цей стиль повною мірою відбиває вишуканий смак власників квартири. Можна прикрасити інтер’єр за допомогою білих глянсових фасадів, які нададуть свіжість і елегантність. Завдяки витонченим полицям і дверцям досягається розширення простору і максимальне освітлення.

Біла кухня в стилі модерн має популярний футуристичний вигляд. Такий варіант характеризується геометричними чіткими лініями і прямими кутами.

Не варто боятися експериментів, адже тільки таким чином можна добитися максимальної гармонії. Можна звертатися до металевих елементів декору, хромових ручок або скляних деталей, які ще більшою мірою підкреслять приналежність вашої кухні до стилю модерн.

Проте незважаючи на високу популярність стилю модерн, багато хто до цього дня віддає перевагу класичному інтер’єру кухні.

Виконана з дерева біла кухня створить у будинку сприятливу атмосферу і гармонію. Класичний варіант оформлення білої кухні буде затребуваний у будь-який час, оскільки класика підходить абсолютно усім.

У класичному стилі немає ніяких дратівливих елементів декору, лінії не занадто плавні, але і не різкі, кути не гострі, немає зайвих округлостей. Кухня в класичному стилі характеризується м’якістю і теплотою, тому кожен почуватиме себе затишно.

Яскраві кольори

Враховуючи, що наявність тільки білого кольору може здатися нудною при оформленні кухні, багато хто використовує яскраві кольори. Такий хід є дуже цікавим, адже яскраві кольори піднімають настрій і дарують кухонній кімнаті насиченість.

Різноманітити кухню можна яскравою стільницею або меблями. Найбільшою популярністю користуються стільці з напівпрозорого пластика з різними відтінками, побутова техніка яскравих кольорів.

Особливу увагу треба звернути на штори, які грають не малу роль при оформленні кухні. Також не забороняється використати різноколірні жалюзі, або фото-жалюзі, які не лише різноманітять дизайн, але і нададуть кухні сучасному і завершеному вигляду.

Кімнатні квіти можна помістити в цікаві кашпо. Якщо домашні квіти відсутні, можна використати наклейки на стіни у вигляді різних кольорів і екзотичних рослин.

Завдяки яскравим і насиченим кольорам у білій кухні досягається гра кольорів, яка робить дизайн цікавішим і моднішим.

Оформлення стін, підлоги і стелі

Визначившись з білим кольором в ролі домінанта, треба вирішити, яким чином оформити підлогу, стелю і стіни кухонної кімнати. Багато дизайнерів рекомендують оформлення цих поверхонь теж у білому кольорі.

Не варто думати, що вийде перебір і приміщення виглядатиме нудно. Граціозно і витончено на тлі білих стін виглядатимуть білі фасади.

Якщо кухня має невелику площу, або є занадто вузькою, тоді підлога, стіни і стеля просто мають бути оформлені у білому кольорі. Таким чином приміщення візуально розширитися не здаватиметься вузьким і низьким.

А вищеперелічені матеріали дозволяють робити вологе прибирання. У зв’язку з цим миючі шпалери мають найбільше число переваг.

Для тих, кому білі шпалери можуть здатися нудними існують спеціальні трафарети з різними візерунками, які можна самостійно нанести на шпалери спеціальною фарбою. При цьому колір візерунка повинен гармоніювати з кольором стільниці або меблів і побутової техніки.

При обробці стелі все більше число людей віддає перевагу декоративній штукатурці. Такий варіант не лише відмінно виглядає, але ще і приховує усі недоліки стелі : нерівності, тріщини, западини і так далі

Декоративна штукатурка для стелі продається в декількох видах(рівна, рифлена, з об’ємним малюнком і так далі), тому кожен зможе знайти самий відповідний варіант.

Що стосується обробки підлоги, тут треба виходити з того, наскільки практичним буде матеріал, адже підлога є самою експлуатованою поверхнею кухні.

Найчастіше використовують керамічну плитку або керамогранит. Але ці матеріали коштують недешево, тому разом з ними популярністю користуються наливна пола, ламінат, лінолеум і так далі

При використанні керамогранитной плитки можна грати кольорами: відмінним варіантом є поєднання білої плитки з плиткою яскравого кольору, який гармоніюватиме з кольором меблів.

Питання практичності

Багато хто стверджує, що біла кухня є нераціональним рішенням, адже вона вимагає ретельного відходу, який відніматиме у хазяйки багато часу.

Звичайно, на тлі білого кольору видно абсолютно усі плями або розлучення, тому протирати поверхню доведеться дуже часто.

Проте, при правильному виборі обробного матеріалу ніяких труднощів з прибиранням не виникне. Адже з миючих шпалер змити пляму дуже просто, так само як і з шпалер під фарбу або декоративної плитки для стін.

Також особливу увагу треба приділити матеріалу, з якого виконана підлога. Він повинен не боятися вологи і бути досить міцним.

Біла кухня вимагає відходу, але нарівні з цим вона дарує натхнення і відмінний настрій, завдяки яким і прибирання стане радістю.

Мода білого дизайну кухні

Мода на кухні білого кольору з’явилася досить давно, але упродовж довгих років вона не втрачає своєї популярності. З’являються нові стилі, дизайнери діляться новими ідеями і аксесуарами, якими можна прикрасити білу кухню.

Крім того, з кожним роком з’являються нові обробні матеріали, які дозволяють різноманітити дизайн.

При будь-якому оформленні і наявності самих різних меблів і побутової техніки біла кухня є цікавим варіантом, який вимагає до себе досить багато уваги, та зате дарує багато позитивних емоцій.

Звичайно, в нашій країні білі кухні користуються популярністю, але все-таки в зарубіжних країнах зустріти білу кухню можна набагато частіше.

Швидше за все це пов’язано з менталітетом нашого народу. Адже багато хто вважає, що не зможуть впоратися з підтримкою чистоти і порядку у білій кухні.

А ось за кордоном, де майже в кожному будинку є хатня робітниця і хазяї проходжувалися по будинку у взутті, біла кухня є раціональнішим рішенням.

Незважаючи на усі існуючі думки, біла кухня ніколи не вийде з моди, адже саме білий колір символізує чистоту і дарує радість.

Про автора

admin

Залиши коментарій